Σε μια προσπάθεια οι φίλοι του συλλόγου να ξέρουν μέρες και ώρες τέλεσης των αγώνων της χρονιάς. Έτσι ο Όμιλος Φίλων Απόλλωνα Πόντου σας παρουσιάζει το αγωνιστικό καλεντάρι για την περίοδο 2016-2017 σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ αντρών και γυναικών αλλά και στο βόλεϊ.
*Οι αγώνες για το χάντμπολ θα γίνουν γνώστες στο τέλος του Οκτώβριου.
*Για τυχόν αλλαγές θα ενημερώνεστε.
11/9/2016 ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 17:00
18/9/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- ΦΑΣ Νάουσα (Ποδόσφαιρο) 16:30
Α.Ο. Σερρών- ΜΓΣΚ Απόλλων (Κύπελλο Ελλάδος γυναικών)
25/9/2016 Νέστος Χρυσούπολης –ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 16:30
ΓΣ Ολύμπιας Λάρισας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Κύπελλο Ελλάδος Basket Γυναικών)13:30
2/10/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- Καμπανιακός (Ποδόσφαιρο) 16:00
Α.Ε Πυλαίας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Κύπελλο Ελλάδος Basket Γυναικών) 13:30
9/10/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- Δόξα Προσκυνητών(Ποδόσφαιρο) 16:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Ατρόμητος Τριαδίου (Volley Γυναικών) 17:00
Καμπανιακός- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών) 6/10/2016 21:30
16/10/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Δόξα Δράμας (Ποδόσφαιρο)
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΠΑΣ Γιάννινα (Α2 Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΑΣ Μελικής (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΑΜΟ Γαλαξίας – ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 20:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Π.Ο. Μουδανιών (Volley Ανδρών) 21:30 13/10/2016
23/10/2016 ΑΠΕ Λαγκαδά –ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΓΣ Ηρακλής- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ γυναικών) 14:00
ΓΣ Ελίμειας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
MENT- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 17:00
ΓΑΣ Ευκαρπίας – ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών) 21:30 20/10/2016
30/10/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων – Ορφέας Puma Ξάνθης (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Τιτάνες Παλαμά (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΑΕΣ Μυγδονιακός- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 20:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΠΣ Δόξα Αγίου Παύλου (Volley Ανδρών) 21:30 27/10/2016
6/11/2016 Μακεδονικός Φούφας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Ολυμπία Λάρισας (Α2’ Γυναικών) 12:00
Α.Γ.Σ Ιωαννίνων –ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΕΣΕ Αριστοτέλης (Volley Γυναικών) 20:00
Ναύαρχος Βότσης –ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών) 21:00 3/11/2016
13/11/2016 ΣΦΚ Πιερικός/Αρχέλαος - ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2 Γυναικών) 14:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Ο.Κ Αιγινιακός (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΓΣ Μέγας Αλέξανδρος- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 20:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Ο. Πολυγύρου (Volley Ανδρών) 21:30 10/11/2016
20/11/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Ο. Καβάλας (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΜΣ Αναγέννηση Ρυσίου (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΜΣ Αναγέννηση Ρυσίου (Volley Γυναικών) 17:00
ΑΕΝ Πανοράματος- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών) 21:30 17/11/2016
27/11/2016 ΓΣ Δόξα Δράμας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
Α.Ο Σερρών- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 14:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
Πήγασος Πολίχνης- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 18:00
4/12/2016 ΜΓΣΚ Απόλλων- Απόλλων Παραλιμνίου (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Ε.Ο. Σταυρούπολης( Α2’ Γυναικών) 12:00
Π.Σ. Ευκαρπίας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΣΑ Πειραματικό ΣΠΘ- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών) 20:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Παναθλητικός ΣΦΣ (Volley Ανδρών) 21:30 1/12/2016
11/12/2016 Εορδαϊκός- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου –ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Σ. Διόσκουροι Κοζάνης (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΣ ΠΑΟΚ (Volley Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΣ Καμπανιακός (Volley Ανδρών) 21:30
Απόλλων Σταυρουπολης- ΜΓΣΚ Απόλλων (Handball) 21:00
18/12/2016 Α.Ο Καρδίας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
Εύαθλος Μακεδόνες Πολυκάστρου- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Γυναικών)20:00
Π.Ο. Νεων Μουδανιών- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών) 21:15
8/1/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Τιτάνες Δράμας (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Βίκος Ζαγοροχώρια (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
15/1/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Αλμωπός Αριδαίας (Ποδόσφαιρο) 15:00
Α.Ε Πυλαίας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 13:30
ΓΣ Φαρσάλων- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΑΣ Ευκαρπίας (Volley Ανδρών) 21:30
22/1/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων –Α.Ε Ποντίων Βατολάκκου (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΠΑΣ Γιάννινα- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 14:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΑΠΣ Δόξα Αγίου Παυλου- ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών 19/1) 21:30
29/1/2017 ΦΑΣ Νάουσας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Ηρακλής (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΓΑΣ Μελικής- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΠΣ Ναυάρχος Βότσης (Volley Ανδρών 26/1) 21:30
5/2/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Νέστος Χρυσούπολης (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2΄Γυναικών) 13:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Ελίμειας (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
Α.Ο. Πολυγύρου- ΜΓΣΚ Απόλλων (volley Ανδρών 2/2) 21:30
12/2/2017 Καμπανιακός- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο)15:00
ΓΣ Ολυμπία Λάρισας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 14:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Τιτάνες Παλαμά (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΕΝ Πανοραματος (Volley Ανδρών 9/2) 21:30
19/2/2017 Δόξα Προσκυνητών- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων – ΣΦΚ Πιερικός- Αρχέλαος (Α2’ Γυναικών) 12:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΑΓΣ Ιωαννίνων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
26/2/2017 ΑΜΣ Αναγέννηση Νέου Ρυσίου- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 12:00
5/3/2017 ΜΓΣκ Απόλλων –ΑΠΕ Λαγκαδά (Ποδόσφαιρο) 15:00 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Ο. Σερρών (Α2΄Γυναικών) 12:00
Α.Ο.Κ. Αιγινιακός- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
Παναθλητικός Συκέων - ΜΓΣΚ Απόλλων (Volley Ανδρών 2/3) 21:00
12/3/2017 Ορφέας Puma Ξάνθης- ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 15:00
Ε.Ο. Σταυρούπολης- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 13:30
ΜΓΣΚ Απόλλων- ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών(Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
19/3/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Μακεδονικός Φούφας (Ποδόσφαιρο) 15:00
ΜΓΣΚ Απόλλων –Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου (Α2’ Γυναικών) 14:00
ΣΚ Νικόπολης Πρέβεζας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
2/4/2017 Α.Ο. Καβάλας –ΜΓΣΚ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 16:00
Α.Σ. Τιτάνες Δράμας- ΜΓΣΚ Απόλλων (Α2’ Γυναικών) 14:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Π.Σ Ευκαρπίας (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
9/4/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Δόξα Δράμας (Ποδόσφαιρο) 16:00
ΜΓΣΚ Απόλλων- Α.Ε Πυλαίας (Α2’ Γυναικών) 14:00
Α.Σ. Διόσκουροι Κοζάνης –ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
23/4/2017 Απόλλων Παραλιμνίου- ΜΓΚΣ Απόλλων (Ποδόσφαιρο) 16:30
30/4/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Εορδαϊκός 2007 (Ποδόσφαιρο) 17:00
ΜΓΣΚ Απόλλων Εύαθλος Μακεδόνας Πολυκάστρου (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
7/5/2017 ΜΓΚΣ Απόλλων- Α.Ο. Καρδίας (Ποδόσφαιρο) 17:00
Βίκος Ζαγοροχωριού- ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ) 17:00
14/5/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων –ΓΣ Φαρσάλων (Γ΄ εθνική μπάσκετ)17:00
21/5/2017 ΜΓΣΚ Απόλλων- Αλμωπός Αριδαίας (Ποδόσφαιρο) 17:00
ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας –ΜΓΣΚ Απόλλων (Γ’ εθνική μπάσκετ) 17:00
Επιμέλεια: Μάριος Λουίζος